Кошик
181 відгук
Телефонуйте, якщо не знайшли чохли для свого авто!
Чохли автомобільні Tuning Cobra. Індивідуальний пошив.
+380 (66) 107-48-88

Накладки на пороги з підсвічуванням

 

 

Металеві накладки на пороги з LED підсвічуванням - це популярний автомобільний аксесуар. Основне завдання накладок на пороги - захист поверхні внутрішнього порогу автомобіля від різного роду пошкоджень.

Дані ушкодження виникають через торкання взуття про внутрішній поріг автомобіля при посадці чи висадці. Ці пошкодження не прикрашають авто, а їх ремонт може бути досить дорогим.

Ринок автомобільних аксесуарів пропонує великий вибір товра. Чим же відрізняються різні типи накладок для порогів і купівля яких з них буде найбільш правильним рішенням для автолюбителя? Давайте детально розберемося чим же відрізняються основні види захисних накладок на пороги, що продаються в Україні.

Захисні накладки на поріг можна розділити на наступні типи:
- металеві накладки на пороги,
- пластикові накладки,
- накладки на внутрішні пороги з підсвічуванням.

Давайте детальніше розглянемо кожен з них.

Металеві накладки на пороги.

Даний вид накладок виготовляється з будь-якого металу, найчастіше можна зустріти накладки з нержавіючої сталі. Метал відмінно виконує поставлені перед ним завдання, має відмінний зовнішній вигляд. Кріплення накладок проводиться на двосторонній скотч, більшість виробників наносять його на задню сторону накладок. Якість скотчу та його властивостей залежить від виробника. Тому при виборі накладок Вам необхідно приділити цьому пильну увагу. На накладці може бути нанесений будь-логотип або малюнок це естетична складова, підкреслює оригінальність власника авто. Спосіб нанесення може бути різний, від шліфування до штампування логотипу на накладці. Довговічність та стійкість до пошкодження накладок залежить від якості металу, в першу чергу від товщини і жорсткості. Наприклад, при ударі жіночим каблуком з металевої набойкой пошкодження будуть максимальними.

Також варто звернути увагу на профіль накладки. Накладки повинна захищати не тільки плоску частину порогу але і радіус.

Пластикові накладки на пороги.

Даний вид накладок є аналогом металевих накладок, головна відмінність - це матеріал. Багато виробників даних накладок використовують тверді види пластику. Колір в основному чорний. Кріплення здійснюється на двосторонній скотч. У більшості випадків дані накладки захищають тільки плоску частину порога, без радіусу. Пластикові накладки на пороги найчастіше використовують автомобільні виробники, так як цей варіант є бюджетним. На них може бути нанесений логотип або будь-який візерунок.

Накладки на пороги з підсвічуванням.

 

Накладки на пороги з вбудованою LED підсвічуванням - це варіант захисту внутрішніх порогів з функцією 2 в 1, а саме захисту поверхні внутрішнього порогу і підсвічування частини з логотипом.

Автомобільні виробники використовують дані накладки в основному в топових версій своїх автомобілів.

Альтернативні виробники виробляють ці товари вже більше 10 років. На ринку Ви можете зустріти кілька видів, отличащиеся за зовнішнім виглядом і способом установки.

Накладки на пороги з підсвічуванням можуть встановлюється як на металеву частину порога, так і на внутрішній пластиковий поріг.

На відміну від металевих і пластикових накладок, світяться накладки вимагають підключення до мережі автомобіля. Зазвичай підключення проводиться до концевику двері або до будь лампи (лампи в двері, підсвітка ніг, пілотні вогні в салоні).

 

Кріплення проводиться або на скотч або на кліпси, якщо накладки встановлюються у пластикову частину порога.

При виборі накладок на пороги з підсвічуванням важливо уважно вивчити якість матеріалів і компонентів накладок кожного конкретного виробника. Проблеми з перегорання підсвічування дуже часто зустрічаються в китайських накладок з низькою якістю виробництва.

На що ж потрібно звернути увагу при виборі металевих накладок LED підсвічуванням?

Всі накладки на пороги з вбудованою підсвічуванням виконують дві завдання: захист поверхні внутрішнього порогу автомобіля від ушкоджень і декоративна складова (підсвічування салону).

Порівнювати три види накладок:
- киатайские накладки на пороги з металу бюджетної цінової категорії,
- киатайские накладки на пороги з підсвіткою з сучасним дизайном,
- накладки на пороги з підсвіткою з металевою поверхнею від європейського виробника.

Перший тип накладок на пороги : матеріал корпусу - сплав металу. Це не нержавіюча сталь, не надто жорсткий. Товщина: 6 мм. Елемент підсвічування діодний. Підсвічування: тільки логотип на верхній частині. Колір підсвічування: синій. Кріплення: двосторонній скотч, нанесеный тільки по периметру. Підключення: до концевику або дверний лампі.

Другий тип накладок на пороги: матеріал корпусу - пластик (акрил) у два шари. Товщина: 6мм.
Елемент підсвічування: вбудований в корпус світлодіодний елемент. Підсвічування логотип на верхній і бічний торець. Колір підсвічування: білий. Кріплення: двосторонній скотч, нанесений на половину задній частині. Підключення: до кінцевик або до дверної лампі.
 

Третій тип накладок на пороги: матеріал корпусу - пластик (акрил), верхня частина нержавіюча сталь. Товщина: 7 мм. Елемент підсвічування: вбудований в корпус світлодіодний елемент. Підсвічування логотипу на верхній частині і бічного торця. Колір підсвічування: білий.
Кріплення: двосторонній скотч, нанесений на всю площину.Підключення: до концевику або до дверної лампі.

Наша команда більше 10 років замается виробництва, проектуванням і продажем авто-аксесуарів, тому у нас є що сказати. Найкращий вибір - це накладки європейського виробництва, з верхнім шаром з нержавіючої сталі. Такі накладки володіють найкращими захисними характеристиками. Мають підсвічування у двох площинах (верхня частина з логотипом і передній торець). Підсвічування рівномірна, значно краще, ніж у китайських аналогів. Скотч нанесений на всю задню поверхню. Пропонується від 5 до 10 кольорів підсвічування. Найкраща ступінь захисту від вологи.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner