Кошик
179 відгуків
Телефонуйте, якщо не знайшли чохли для свого авто!
Чохли автомобільні Tuning Cobra. Індивідуальний пошив.
+380 (66) 107-48-88

Як встановити автомобільні чохли? Детальна відео-інструкція.

По-перше, мы хотіли би роз'яснити чому важливе саме правильне встановлення авточохлiв. Треба розуміти, що таке встановлення, впливає не лише на гарний зовнішній вигляд чохлiв, а й відіграє головну роль при подальшій експлуатації чохлів, та значно збільшує термін їхньої служби.Тому ми радимо не нехтувати цим. Якщо все ж таки не має змоги правильно встановити чохли самостійно, краше звернутися до спеціалістів.

В цьому відео ми звернемо увагу на всі головні етапи, можливі складнощі при встановленні чохлів, та дамо важливі поради, грунтуючись на багаторічному досвідi пошиву та встановлення авточохлів на різні моделі авто.
Воно буде корисним не лише для клієнтів, котрі вирішили самостійно встановити чохли, а також працівникам автоателье та різноманітних автосервісів, які хотіли б надавати цю послугу клієнтам.

Дотримуючись цих нескладних рекомендацій, Ви гарантовно отримаєте найкращий результат, та на повну зможете насолодитися нашим якісним товаром.

З чого треба розпочати правильне встановлення чохлів? Дуже часто клієнти запитують нас чи потрібно знімати сидіння при встановленні авточохлів. Ми наполягаємо на тому, що таке зняття необхідне. Завдяки цьому, процес встановлення буде максимально комфортний та зручний,і таким чином ви максимально якісно зможете встановити чохли.

Які інструменти для цього потрібно мати?
Це стандартний набір різних ключів та викруток, який вам знадобиться для швидкого зняття сидіннь, голка з ниткою які будуть в комплекті. Також бажано мати шматок металевого дроту, завдяки котрому буде значно зручніше кріпити чохли до низу сидіння.

Після відкручування сидіння та подальшого від'єднання дротів живлення обережно витягуємо сидіння з авто, намагаючись його не пошкодити. Переносимо сидіння в приміщення де безпосередньо розпочинається процес встановлення чохлів.

Чохли пошиті по формі сидіння та з дотриманням його геометрії, тому процес встановлення буде не складним.

Спочатку треба протягнути чохол під спинку сидіння та розкласти чохол на сидінні так, щоб всі його основні шви співпали зі швами на сидінні. Хотіли б також відзначити, що в деяких випадках не всі шви чохла будуть співпадати з оригінальними, іноді потрібно змінити дизайн чохла, але всі головні розміри, при цьому, завжди залишаються незмінними.

Тягнемо чохол ззаду, щоб поєднати шви. Тепер нам потрібно з'єднати внутрішній шов чохла з оригінальним швом на сидінні. Для цього беремо нашу голку з ниткою, та намагаючись попасти в оригінальний шов, починаємо підшивати чохол зі стібком 2-3 см.
Після того як чохол підшитий вже з обох сторін, розпочинаємо процес закріплення чохла до нижньої частини сидіння мотузкою. Повторюємо це з усіма передніми петлями. Далі підтягуємо задню частину чохла та повторюємо всі наші дії з мотузкою та петлями,які робили з передньою частиною чохла.

Наступним кроком встановлення чохла буде закріплення його бокових частин. Для цього за допомогою шматка металевого дроту треба просунути гумові петлі під пластик та зв'язати їх мотузкою.

Після того як ми завершили встановлення чохла на нижню частину сидіння, переходимо до встановлення чохла на спинку. Обережно та рівномірно одягаємо чохол на спинку. Поєднуємо отвори на чохлах з кріпленнями підголівників. Тепер нижню частину чохла потрібно вивернути і підняти вгору. 

Далі, так само, як з нижньою частиною сидіннями, ми повинні за допомогою голки та нитки підшити внутрішній шов чохла до оригінального шва у верхній частині спинки. Поступово опускаємо чохол до низу та підшиваємо його з обох сторін біля бокових підтримок. Після цього передню частину чохла треба просунути під спинку та приєднати до задньої сторони липучкою.

Переходимо до зачохління другого ряду. Як ви бачити диван не плоский, а має перепади. Тому для того щоб чохол прийняв правильну форму сидіння, його знову треба зафіксувати за допомогою голки та нитки. Починати будемо з цього горизонтального шва, а потім перейдемо до бокових вертикальных. Останнім підшиваємо вертикальний боковий шов. Після цього розгладжуємо чохол, слідкуючи за тим, щоб всі шви були спрямовані в одному напрямку.

Далі переходимо до кріплення чохла на зворотній стороні дивану за допомогою гумовых петель та мотузки. Послідовно з'єднуємо мотузкою протилежні петлі, постійно намагаючись підтягнути чохол та зафіксувати його в правильному положенні.

Наступним етапом зачохління є встановлення чохлів на спинки дивана. Спинка дивана цього авто складається з трьох частин: бокові спинки однакового розміру та центральний підлокітник. Розпочнемо з бокових частин. Для цього слід одягнути чохол на одну зі спинок, саме так як ми робили зі спинками передніх сидінь. З'єднуємо та фіксуємо отвори чохлів з кріпленнями підголівників та вирівнюємо внутрішні шви чохла у верхній частині спинки. Підвертаємо нижню частину чохла вгору, для того щоб підшити чохол у верхній та бокових частинах. Слідкуючи за тим, щоб верхня частина чохла була надійно зафіксована, починаємо підшивати чохол до верхнього оригінального шву центральної частини спинки. Після цього підшиваємо чохол до вертикальних оригінальних швів, просуваємо передню частину чохла під спинку та з'єднуємо її з задньою липучкою. Розгладжуємо чохол та вирівнюємо шви по всьому периметру чохла.
Все це повторюємо з другою частиною спинки.

Щоб зачохлити центральний підлокітник авто, треба одягнути на нього чохол та поєднати отвір з підстаканником. За допомогою викрутки обережно ховаємо чохол під пластик.

Наостанок одягаємо чохли на наші підголовники. Дуже повільно, не різкими рухами з обох сторін, намагаємося натягнути чохол на підголівник. Після цього, ось такими не складними рухами, вирівнюємо внутрішні шви. Фіксуємо нижню частину чохла липучкою.

Залишилося лише встановити сидіння в салон авто та подивитися на кінцевий результат.
Ось так змінився салоном Kia Sportage NQ5 п'ятого покоління після встановлення авточохлів. Дякуємо всім за увагу! Сподіваємося що тепер процес встановлення чохлів стане для вас набагато зрозумілим і простішим.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner